HABER DETAYI

15 Ekim 2016 15:35

Şehir İçi Asansörlü Taşımacılık

Şehir İçi Asansörlü Taşımacılık

Aynı şehir içerisinde evden eve nakliyat hizmeti veren firma, sektörde yer alan birçok sistemsiz ve kalitesiz hizmetin aksine faaliyetlerinde kurumsallığı ön plana çıkararak işlem yapmaktadır.

Araç donanımı, sigortalı taşıma hizmeti, teslimat süresindeki hassasiyet, yüksek katlara kolayca taşıma yapılması gibi hizmetleriyle müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan bir hizmet benimser. Kurumsal firmaya başvuru yaptığınız zamandan itibaren iyi bir çözüm ortağı olan firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Şehir İçi Asansörlü Taşıma
Evden eve nakliyat firması bünyesinde bulunan, çok yüksek katlara kadar ulaşabilen asansörlü taşıma aracı, güvenli bir şekilde ölçüsü fark etmeksizin eşyalarınızın taşınmasını sağlar. Yükseğe çıkabilen ve uç kısmında eşya yerleştirme alanı olan bu araç, özel koruma duvarıyla da güvenlik sorununu yok etmektedir.

Nakliyatta Sigorta İşlemleri
Nakliyat sırasında eşyaların kaybolması, kaza nedeniyle zarar görmesi, çalınması ya da diğer durumlara karşı sigorta yaptırmak önemlidir. Önlem alınsa da bu tür durumlarla karşılaşmak mümkün olabildiğinden sigorta firması sizin zararınızı belirli şartlar yerine geldiğinde karşılar.

Değişik kapsamları olan firma sigorta anlaşmasında genellikle eşyalarınız muhtemel sorunlara karşı korunur. Taşımacılık firmasına bağlı sigorta firması, evden eve taşıma olmadan önce bir liste çıkarır ve işlem bitimindeki zarar burada tespit edilir.

Daha sonra da kapsam dâhilinde ödenmesi gereken miktar alınır. Sigorta konusunda nakliyat firmasından daha fazla bilgi almanız, hangi durumlarda sigortanın zararı karşıladığını bilmeniz tavsiye edilir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
gebze evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat instagram takipci hilesi instagram begeni hilesi