HABER DETAYI

15 Ekim 2016 15:43

Eşya Taşırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eşya Taşırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Günümüzde kiralık evlerde oturanların sayısı epey çoğaldı. Bu sebeple sürekli bir ev taşıma haline bürünen insanlar için nakliyat firmaları umut ışığı oldu. Ev taşımak tek başına oldukça zor bir iş ve düzgün taşınmadığı takdirde eşyalarda hasarlar meydana gelebilir.

Sökülüp tekrar monte edilebilen eşyaları kendi kendimize halledebilsek de sökülmesi mümkün olmayan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi büyük ve ağır eşyalar tek başına paketlenip taşınabilecek cinsten değiller. www.nakliyat.gen.tr adresine tıklayarak işinde uzman kadromuzdan faydalanabilir, yorulmadan evinizi taşıyabilirsiniz. Peki, eşya taşırken nelere dikkat edilmesi gerekiyor?

Koli ve Poşet Temin Edin
Eşyaların taşınmasında en önemli olan muhafazalı bir şekilde sarılmasıdır. Bu yüzden topladığımız eşyaları kendi cinsinden olanlarla birlikte paketlemek için çevrenizdeki marketlerden bol bol hava kabarcıklı poşetler ve koliler edinin.

Kırılma Riski Olan Eşyalara Dikkat
Evden eve taşınma esnasında mutfak eşyalarını ve ev aksesuarlarını dikkatli taşımak gerekir. Bu yüzden ilk önce gazeteye sarmalı koliledikten sonra da kolinin üzerine not bırakmayı unutmayınız.

Büyük Boyuttaki Eşyaların Taşınması
Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi sökülüp takılma imkanı olmayan ve tek parça halinde taşınması gereken eşyalarda halatlardan yardım alabilirsiniz. Evden eve nakliyat firmasında nakliye arabası ya da asansörü yoksa bağlanan halatları askı olarak kullanılabilecek şekilde düzenlenirse arada dinlenilerek hasar görmeden taşınması sağlanabilir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
gebze evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat instagram takipci hilesi instagram begeni hilesi