HABER DETAYI

26 Kasım 2016 00:41

Bulaşık Makinesi Nasıl Taşınır?

Bulaşık Makinesi Nasıl Taşınır?

Beyaz eşyaların hepsi taşınırken gerçekten dikkatli olmamamız ve üreticilerin önerilerini göz önünde bulundurarak taşınmayı gerçekleştirmemiz gerekir. Çünkü bu eşyalar ucuz değil ve artık olmazsa olmaz eşyalar arasında, biri bozuldu mu evdeki işler aksamaya başlar. Çok geçmeden ev ahalisi yenisinin alınması yönünde baskı uygulamaya başlar ve başarılıda olurlar.

Bulaşık Makinesi Nasıl Taşınır?

Ürünün nasıl taşınacağı hakkında bilgi edinmek için kullanım kılavuzunu incelediğimde karşıma kocaman bir kırmızı çerçeve içinde ünlem olan aşağıdaki uyarı çıktı.

Bulaşık Makinesi Taşırken Buna Dikkat Edin
Ürünü taşımak zorunda kalırsanız dik konumda ve arka tarafında tutarak taşıyın. Ürünün ön tarafına doğru yatırılması içindeki elektronik parçaların ıslanarak zarar görmesine neden olabilir.
Bunun dışında şu 3 adıma da dikkat edin.
  1. Su gideri ve su şebekesi bağlantılarını sökün
  2. Makinenin içinde kalan suyu tamamen tahliye edin
  3. Doğru bir paketleme malzemesi kullanın
Doğru taşıma talimatlarına uymak kadar da doğru paketleme malzemeleri ile makinenin taşınma sürecinde hasarlardan korunması için çok önemlidir. Paketlemeyi eğer siz yapıyorsanız balonlu naylon ile dört beş kere sarmanız ve köşelere ekstra balonlu naylon koyarak bantlamanız yeterli olacaktır.
Paketlemeyi nakliyat firmanız yapıyorsa iki kere paketlemeleri konusunda istekte bulunun. Nakliyat firmalarının kullandığı endüstriyel balonlu naylon ile iki kere paketlenmesi yeterli olacaktır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
gebze evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat instagram takipci hilesi instagram begeni hilesi