HABER DETAYI

15 Ekim 2016 15:36

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Şehirlerarası asansörlü evden eve nakliyat firması, donanımlı araçları, sigortalı taşıma hizmeti ve zamanında teslimat özelliği ile beklentilerinizin üzerinde bir hizmet verir.

Kalite standartlarını daha da artıran nakliye firması yüksek katlı binalarda kolayca ve güvenli şekilde taşıma yapılmasını sağlar. Firmaya başvuru yaptığınız andan itibaren sistemli ve müşteri memnuniyetinin birinci sırada olduğu hizmetleri alırsınız.

Asansörlü Taşıma
15 kata kadar uzanabilen asansörlü taşıma aracı, evden eve nakliyat firmasının hizmet kapsamında yer alır. Araca bağlı ve yükselen bir sistem sayesinde taşıma gerçekleşir.

Mekanizmanın çevresinde güvenlik bölmesi olduğundan ağır ve büyük eşyalar sorunsuz taşınır. Ayrıca işlemler öncesinde gereken paketleme de uygulanmakta, malzemelerin taşınma sırasında zarar görmesi önlenmektedir. Firmada tüm detayları bir arada bulabilirsiniz.

Sigorta İşlemlerinin Önemi
Ev taşıma ve her türlü nakliyat işleminde size ait eşyaların kaybolma, çalınma, zarar görme benzeri durumlara karşı sigortalı olması önemlidir. Bu tür olumsuz durumlar yaşanmadan önce önlem alınsa da kontrolünüz dışında yaşanabilir.

Sigorta firması da bu noktada önem kazanır. Nakliyat firmasının anlaşmalı olduğu sigorta firması, evden eve taşıma olmadan önce, eşyalarınızın listesini alır ve daha sonra kayıp vs. olduğunda burada eksikler ve kapsam dâhilinde ödenmesi gereken miktar belirlenir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için sigorta konusunda firmadan daha fazla bilgi almanız önerilir. Böylece hangi şartlarda sigortanın geçerli olacağını da görebilirsiniz

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
gebze evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat instagram takipci hilesi instagram begeni hilesi